Ponad trzydzieścioro motocyklistów przyjechało dzisiaj (niedziela, 11 maja) do Krzeszowa. Swoje lśniące maszyny ustawili przed bazyliką.
Motocykliści przyjechali na zaproszenie ks. Mariana Kopko kustosza sanktuarium Matki Bożej Łaskawej. Byłą to pierwsza motocyklowa pielgrzymka do Krzeszowa. Większość uczestników to mieszkańcy Dolnego Śląska.
Do Krzeszowa przyjechali właściciele motocykli różnych marek, z różnych roczników.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze