Pogoda dopisała uczestnikom IX Pielgrzymki Motocyklowej do Krzeszowa. Coroczne otwarcie sezonu przyciągnęło miłośników jednośladów z całej Polski.
Kulminacyjnym momentem Zjazdu była msza święta z udziałem marszałek Sejmu Elżbiety Witek. Marszałek została uhonorowana Krzyżem Służby Niepodległości. Po eucharystii odbyło się tradycyjne święcenie pojazdów oraz koncert.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze