IMGW-PIB opublikował kolejne ostrzeżenie meteorologiczne. Tym razem dotyczy województwa dolnośląskiego - Sudetów i Przedgórza Sudeckiego od godz. 19:00 dnia 23.03.2014 do godz. 19:00 dnia 24.03.2014.
Przewiduje się wystąpienie opadów śniegu w nocy 23/24.03 2014r. w rejonach powyżej 800 m npm. powodujących przyrost pokrywy śnieżnej, od 5 cm do 10 cm, miejscami 15 cm; w dzień 24.03.2014r. przewiduje się opady śniegu w rejonach powyżej 500 m npm. powodujących przyrost pokrywy śnieżnej, od 5 cm do 10 cm.
Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska ocenione zostało na 80%.
Od redakcji
O godziny 16 śnieg pada już w Chełmsku Śląskim, od ok. 17 w Lubawce.
Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia z Przełęczy Kowarskiej


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze