Reklama

Ograniczenia w Urzędzie

Patryk Straus wójt gminy Kamienna Góra poinformował o wprowadzeniu od jutra (14 października) ograniczeń w dostępie do urzędu.

 

- Urzędnicy pracują normalnie i można kontaktować się z nimi telefonicznie (lista numerów na www.gminakg.pl) oraz mailowo ([email protected]). W holu urzędu (parter) przygotowana jest urna do składania pism i wniosków. Przypominam też o możliwości załatwienia spraw drogą elektroniczną za pośrednictwem ogólnopolskiego portalu ePUAP lub dostępnego na stronie gminy Kamienna Góra portalu eOBYWATEL.

W przypadku gdy konieczna będzie wizyta w Urzędzie bezwzględnie stosowane będą przez interesantów wymogi sanitarne i wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie wizyty. - pisze wójt

Reklama

Ograniczenia związane są z epidemią koronawirusa.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama