Patryk Straus wójt gminy Kamienna Góra poinformował o wprowadzeniu od jutra (14 października) ograniczeń w dostępie do urzędu.
- Urzędnicy pracują normalnie i można kontaktować się z nimi telefonicznie (lista numerów na www.gminakg.pl) oraz mailowo ([email protected]). W holu urzędu (parter) przygotowana jest urna do składania pism i wniosków. Przypominam też o możliwości załatwienia spraw drogą elektroniczną za pośrednictwem ogólnopolskiego portalu ePUAP lub dostępnego na stronie gminy Kamienna Góra portalu eOBYWATEL.
W przypadku gdy konieczna będzie wizyta w Urzędzie bezwzględnie stosowane będą przez interesantów wymogi sanitarne i wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie wizyty. - pisze wójt
Ograniczenia związane są z epidemią koronawirusa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze