Dzisiaj (niedziela, 7 czerwca) w krzeszowskim opactwie odbyła się pielgrzymka motocyklistów oraz pielgrzymka NSZZ Solidarność.
Z powodu zagrożenia koronawirusem przyjazd motocyklistów do Krzeszowa nie był bardzo promowany. Pomimo tego do Krzeszowa przyjechała spora grupa miłośników dwóch kółek. Tradycyjnie pojazdy zaparkowane zostały na placu przed bazyliką.
Uroczysta msza święta rozpoczęła się w południe.
fot. fundacja Europejska Perła Baroku
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze