Ochotnicza Straż Pożarna w Chełmsku Śląskim poinformował na swoim profilu na facebook"u o wycofaniu kolejnego wozu z podziału bojowego.
W maju zepsuł się silnik w trzydziestoletnim starze 244. Dzisiaj z podziału wycofana został gazela. Na małym wozie bojowym zepsuła się pompa, która przestała wytwarzać ciśnienie wody. Urządzenie przekazane zostało do serwisu. W tej sytuacji OSP Chełmsko Śląskie nie ma żadnego pojazdu gaśniczego.
fot. facebook / OSP Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze