Po wyłączeniu świateł na skrzyżowaniu ulic Wałbrzyskiej, Katowickiej i Legnickiej ruch w tym miejscu odbywa się płynnie. Na zachowanie kierowców narzekają jednak piesi.
Światła zostały wyłączone ze względu na zamknięcie dla ruchu ulicy Krzeszowskiej. Kierowcy nadal informują, że brakuje oznakowania np. przy ulicy Katowickiej lub Wojska Polskiego, że Krzeszowska jest zamknięta.
Ruch pojazdów odbywa się płynnie. Jedynie od strony ulicy Katowickiej momentami tworzą się zatory. Jednak nie większe niż przy włączonych światłach.

Narzekać mogą natomiast piesi. Kierowcy często stają na pasach dla pieszych. Starsi mieszkańcy mają problem z szybkim przejściem przez pasy.
O utrudnieniach w tym rejonie czytaj też:
Problem w wyjeździe
Utrudnienia w Kamiennej
Przedłużona inwestycja
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze