Dzisiaj (niedziela, 14 maja) plac przed bazyliką w Krzeszowie zamienił się w parking. Już po raz czwarty w sanktuarium odbył się zlot motocyklistów.
Do Krzeszowa przyjechali właściciele jednośladów bez względu na wiek swój i pojazdu, markę, typ. Motocykliści od rana wypełniali plac przed bazyliką.
Uczestnicy zlotu wzięli udział we mszy świętej. Wysłuchali również występu Orkiestry Górniczej Zakładów Górniczych „Lubin”.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze