Dzisiaj (niedziela, 8 maja) w Krzeszowie odbywa się III Zjazd Motocyklowy. Przed bazyliką parkują jednoślady z całego Dolnego Śląska.
Co roku rośnie popularność zjazdu. W tym roku organizatorom sprzyja również pogoda. Do Krzeszowa zjechało kilkuset motocyklistów. Marka i wiek jednośladu nie ma znaczenia. Goście będą mogli zwiedzić opactwo, wezmą udział w mszy świętej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze