Dzisiaj (poniedziałek, 4 sierpnia) odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Wesołe Podwórka. Tym razem bajkowy zamek stanął przy ul. Tkaczy Śląskich.
Do wspólnej zabawy przyłączyło się kilkadziesiąt osób. W ciągu kilku minut na placu pojawiła się spora grupa księżniczek i rycerzy. Wspólnie odegrali bajkę, w której rycerze zabiegali o rękę księżniczek. Był oczywiście ziewający król i pozytywne zakończenie.
Jutro, jeśli pogoda dopisze, Wesołe Podwórka zawitają na ul. Wiejskiej. Początek zabaw ? godzina 18.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze