Z tegorocznych półkolonii w Dziecięcej Świetlicy Środowiskowej w Kamiennej Górze skorzystało 46 dzieci. Każdego dnia miały zapewnione mnóstwo atrakcji.
Dzień rozpoczynał się wspólnym śniadaniem, po nim przychodził czas na zabawy. Sporo uciechy sprawiały najmłodszym liczne wycieczki. Uczestnicy tegorocznych półkolonii odwiedzili m.in. Szkółkę Leśną w Krzeszowie, basen w Świebodzicach, park dinozaurów w Szklarskiej Porębie, Minizoo w Łącznej oraz Teatr Zdrojowy w Cieplicach. Podczas dwutygodniowych zajęć nie zabrakło również ognisk, gier i zabaw na boisku. Najmłodsi zakończyli wspólne spotkania wyjazdem do kina w Wałbrzychu.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej zdjęć
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze