Tegoroczna akcja Centrum Kultury w Kamiennej Górze ? Wesołe Podwórka rozpoczęły się tradycyjnie zabawą na placu zabaw przy ulicy Piastowskiej.
Na podwórku stanął imponujący zamek. Dzieci wcieliły się w rolę księżniczek, rycerzy i króla. Zabawy dotyczyły teatru. Młodzi aktorzy musieli się rozgrzać. Oprócz ćwiczeń fizycznych należało rozgrzać jamę ustną. Dzieci wcieliły się w swoje role i bez prób odegrały bajkę o Ziewolandii.
W tym roku zabawę w ramach Wesołych Podwórek prowadzi Zespół Teatralny Burza działający przy Centrum Kultury.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze