W piątek (14 marca) o godzinie 16:00 w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbędzie wernisaż wystawy "Kamienna Góra w obiektywie, II edycja"
Podczas uroczystości wręczone zostaną dyplomy dla wszystkich uczestników i nagrody dla zwycięzców konkursu "Kamienna Góra w obiektywie, II edycja".
Przypomnijmy, nagrodzeni zostali: Kamila Kiełbasa ? Gądek, Bartłomiej Dymek, Artur Kubieniec, Grzegorz Polak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze