W sobotę (24 września) w Boguszowie-Gorcach w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Kultury w galerii "Barbórka" odbył się wernisaż mieszkanki Pisarzowic (powiat kamiennogórski).
W galerii można oglądać wystawę malarstwa Katarzyny Szewczyk. Siedemnastoletnia malarka, rysowniczka namalowała obrazy upamiętniające młode życie jej dziadka. Cała wystawa była dedykowana właśnie jemu, jako wdzięczność za wsparcie i motywację.
Wystawę "Wehikuł Czasu" można oglądać w galerii do 16 października. Galeria działa w Boguszowie-Gorcach przy placu Odrodzenia 4.

Zdjęcia Łukasz Wacławski-Gałek
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze