Na lubawskim Podlesiu trwa realizacja projektu "Przygoda w siodle II". W każdy weekend odbywają się zajęcia. Ilość chętnych przerosła oczekiwania organizatorów.
W projekcie uczestniczyć miało 90 osób ? dzieci wraz z rodzicami. Ostatecznie z nauki konnej skorzysta ok. 120 dzieci, którym towarzyszą dorośli opiekunowie. Liczba uczestników zajęć przekroczy więc 300 osób.
Zajęcia prowadzone będą przez całe wakacje. Początkujący biorą udział w zajęciach na Podlesiu. Rozpoczął się już wybór najbardziej doświadczonych jeźdźców, którzy w tym roku wyjadą w teren.
Projekt napisali członkowie stowarzyszenia Razem, którzy uzyskali dotację z programu Działaj Lokalnie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze