Reklama

Weekend na koniu

Na lubawskim Podlesiu trwa realizacja projektu "Przygoda w siodle II". W każdy weekend odbywają się zajęcia. Ilość chętnych przerosła oczekiwania organizatorów.



W projekcie uczestniczyć miało 90 osób ? dzieci wraz z rodzicami. Ostatecznie z nauki konnej skorzysta ok. 120 dzieci, którym towarzyszą dorośli opiekunowie. Liczba uczestników zajęć przekroczy więc 300 osób.

Zajęcia prowadzone będą przez całe wakacje. Początkujący biorą udział w zajęciach na Podlesiu. Rozpoczął się już wybór najbardziej doświadczonych jeźdźców, którzy w tym roku wyjadą w teren.

Projekt napisali członkowie stowarzyszenia Razem, którzy uzyskali dotację z programu Działaj Lokalnie.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama