Dzisiaj (niedziela, 27 kwietnia) na zbiorniku w parku Watra w Lubawce odbyły się zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła PZW Lubawka seniorów i juniorów.
Do rywalizacji przystąpiło 23 wędkarzy, w tym 4 juniorów. Zawody wygrał Paweł Kurzawa, który złowił ponad kilogram ryb. Drugie miejsce zajął Marcin Sitek, a trzecie Marcin Warchoł. Rywalizacje kobiet wygrała Jolanta Sokół. W grupie juniorów najlepszy okazał się Konrad Wędłowski, przed Ernestem Cebulą i Mateuszem Bijakiem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze