Dwa koła PZW: Lubawka i Kamienna Góra "Miasto" zorganizowały zawody Wędkarskich duetów. Zmagania odbyły się na zbiorniku But w Kamiennej Górze.
W zawodach mogły uczestniczyć dwuosobowe ekipy. Jedna osoba musiał być juniorek do 16 roku życia, druga seniorem. DO rywalizacji przystąpiło 18 duetów. Wszyscy złowili przynajmniej jedną rybę, ale wszyscy zgodnie narzekali, że dzisiejsze wyniki nie były rewelacyjne.
Wygrał duet Maciej Kurzawa, Adrian Szachniewicz (1750 gr). Drugie miejsce zajęli Tomasz Szewczyk, Jakub Skotarczak (1620), trzecie Zbigniew Borchardt, Filip Krzysko (1530). Ten trzeci duet otrzymał również nagrodę za największą złowioną rybę. Złapany przez nich leszcz ważył 910 gram.
Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, najlepsze trzy duety również puchary.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze