Wczoraj (poniedziałek, 25 listopada) wybrane zostały dolnośląskie władze Platformy Obywatelskiej. W zarządzie znalazła się mieszkanka powiatu kamiennogórskiego.
Przewodniczący struktur dolnośląskich PO wybrany został podczas zjazdu w Karpaczu. Został nim Jacek Protasiewicz, który niewielka przewagą pokonał Grzegorza Schetynę.
Wczoraj wybrani zostali pozostali członkowie władz PO. Wiceprzewodniczącymi zostali: Ewa Drozd, Cezary Przybylski, Stanisław Huskowski, Tomasz Smolarz. Piotr Lech jest nowym sekretarzem regionu, a Dorota Galant skarbnikiem.
Członkami zarządu zostali: Iwona Krawczyk, Jakub Szulc, Marek Łapiński, Dorota Gromadzka, Barbara Zdrojewska, Hubert Papaj, Łukasz Puźniecki, Katarzyna Mrzygłocka, Robert Jagła, Andrzej Jamrozik.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze