Reklama

We władzach PO

Wczoraj (poniedziałek, 25 listopada) wybrane zostały dolnośląskie władze Platformy Obywatelskiej. W zarządzie znalazła się mieszkanka powiatu kamiennogórskiego.

 
Przewodniczący struktur dolnośląskich PO wybrany został podczas zjazdu w Karpaczu. Został nim Jacek Protasiewicz, który niewielka przewagą pokonał Grzegorza Schetynę.

Wczoraj wybrani zostali pozostali członkowie władz PO. Wiceprzewodniczącymi zostali: Ewa Drozd, Cezary Przybylski, Stanisław Huskowski, Tomasz Smolarz. Piotr Lech jest nowym sekretarzem regionu, a Dorota Galant skarbnikiem.

Członkami zarządu zostali: Iwona Krawczyk, Jakub Szulc, Marek Łapiński, Dorota Gromadzka, Barbara Zdrojewska, Hubert Papaj, Łukasz Puźniecki, Katarzyna Mrzygłocka, Robert Jagła, Andrzej Jamrozik.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama