Uczniów wchodzących dzisiaj do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze witał dzisiaj (środa, 29 maja) dyrektor Jacek Bruździak.
Szef szkoły stał przy drzwiach i częstował uczniów cukierkami. Większość wchodzących szybko orientowała się, że niespodzianka związana jest ze zbliżającym się Dniem Dziecka. Części trzeba było przypomnieć, że już 1 czerwca będzie ich święto. Na cukierka nie mogli liczyć spóźnialscy. Tuż po ósmej dyrektor opuścił "posterunek".

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze