Reklama

Ważna informacja dla jeżdżących do Wrocławia przez Strzegom

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o zmianie organizacji ruchu na drodze krajowej nr 5 w Dobromierzu. To jedna z dróg łączących Kamienną Górą z Wrocławiem.

Zmiana dotyczy ronda w Dobromierzu i będzie obowiązywała od 10 marca. Kierowcy jadący od strony Wrocławia korzystać będą ze starej drogi. Jadący w kierunku Strzegomia skierowani zostaną na objazd zgodnie z grafiką.

Zmiana organizacji ma obowiązywać do maja 2027 roku. Związana jest z przebudową drogi na potrzeby Strefy Ekonomicznej.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział Wrocław
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama