Arek Religa "Ołówek" pochodzący z Kamiennej Góry muzyk wydał kolejną płytę.
Muzyk od lat mieszka i tworzy w Stanach Zjednoczonych. W połowie roku wydał kolejną płytę. To trzeci jego solowy krążek, drugi nagrany za oceanem.
Ołówka w nagraniu wspierali Leszek Filna na gitarze basowej, Wojtek Kozlowski na pianinie i klawiszach i Gabriel Chorabik perkusja.
Nowa płyta zbiera pozytywne recenzje. Muzyk już rozpoczął pracę nad kolejnym krążkiem.
Więcej o płycie - kliknij tutaj
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze