W Krzeszowie odbył się turniej gry w warcaby dla dzieci. Do rywalizacji zgłosiło się siedmioro dzieci.
Uczestnikami turnieju byli uczniowie szkoły podstawowej, którzy uczestniczyli w warsztatach nauki gry w warcaby.
Instruktorem i organizatorem turnieju był Pan W. Zasada. Oprócz dyplomów uczestnicy zostali poczęstowani tradycyjnym pączkiem i słodkimi nagrodami.
Wyniki:
1 miejsce: Adrian Mika
2 miejsce: Klaudia Nowak, Szymon Pazgan, Dawid Pazgan (taka sama ilość punktów)
5 miejsce: Alicja Kamińska, Oliwia Pawlik (taka sama ilość punktów)
7 miejsce: Dominik Kiełek
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze