Reklama

Warcaby 100 polowe

W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu LZS w warcabach 100 polowych. Najlepsi zawodnicy będą reprezentować powiat na zawodach strefowych.

Do rywalizacji przystąpiło 27 zawodników. Każdy miał do rozegrania 9 partii. Warcaby to jedna z niewielu dyscyplin sportowych, w których najstarsi zawodnicy mogą grać z najmłodszymi, mężczyźni z kobietami.

Dzisiejszy turniej wygrał Tadeusz Hajduk, drugi był Mariusz Nowak, trzeci Wojciech Zasada. Cała trójka rywalizowała w kategorii senior.
Najlepszym juniorem młodszym został Fabian Skoczylas (4 w open), najlepszym młodzikiem Igor Skoczylas (7), juniorką młodszą Anna Bagniuk (8), orlikiem Jan Budaj (9), młodziczką Zofia Sawicka (17), orliczką Maja Ziemichód (27).

Reklama

Przed rozpoczęciem rozgrywek minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego Jana Grzesiczaka, działacza sportowego, reprezentanta powiatu w warcabach.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama