W Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbędą się Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w Warcabach 100-polowych. Zawodnicy walczyć będą o tytuły mistrzowskie i awans do zawodów strefowych.
Grać mogą wszyscy mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego. Rywalizować mogą kobiety i mężczyźni w kategoriach wiekowych: orlik (2014 i młodsi), młodzik (2011-2013), junior młodszy (2008-2010), junior starszy (2005-2007), senior (2004 i starsi). W każdej kategorii cztery najlepsze zawodniczki i czterech najlepszych zawodników uzyska prawo gry w turnieju strefowym.
Mistrzostwa powiatu rozegrane zostaną 21 września, początek rywalizacji o godzinie 10:00. Warcabiści zagrają w Centrum Kultury w Kamiennej Górze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze