Reklama

Warcabowe mistrzostwa

Dzisiaj (niedziela, 30 września) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w warcabach stupolowych. Turniej odbył się pod patronatem burmistrza Kamienna Góra.

 

Do rywalizacji przystąpiło 31 graczy. Najmłodszy miał 7 lat, dwaj najstarsi po 85. Turniej jest jedną z nielicznych imprez sportowych, w której rywalizować może każdy, bez względu na wiek, płeć i sportowe doświadczenie.

Turniej wygrał Jan Grzesiczak. Mistrzami powiatu w poszczególnych kategoriach zostali: Zosia Sawicka (Kamienna Góra, orliczka), Gracjan Białas (Kamienna Góra, orlik), Oliwia Kokosza (Kamienna Góra, młodziczka), Fabian Skoczylas (Czadrów, młodzik), Michał Turek (Ptaszków, junior młodszy), Jakub Zasada (Krzeszów, junior młodszy), Anna Bogusz (Kamienna Góra, seniorka) i Jan Grzesiczak (Lipienica, senior).

Reklama

Turniej rozegrano w 9 rundach, z tempem gry 10 minut. Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, poza tym wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Organizatorzy mistrzostw Gminne i Powiatowe Zrzeszenie LZS składają podziękowania dla burmistrza Kamiennej Góry za pomoc przy organizacji turnieju i ufundowanie nagród rzeczowych.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama