Tylko dzięki pomocy przedszkolaków Wiosna pokonała dzisiaj (czwartek, 21 marca) Zimę. Pory roku stoczyły walkę na ringu w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze.
W sali gimnastycznej spotkali się dzisiaj, ubrani na biało, kibice Zimy oraz zieloni kibice Wiosny. Większą energię i chęć do walki miała Zima. Ospałą Wiosnę do ringu musiały przyprowadzić dzieci. W pierwszej rundzie Zima miała przewagę. Tuż przed końcowym gongiem, znokautowała Wiosnę. Zieloni kibice stanęli na wysokości zadania. Podnieśli swoją zawodniczkę i tak ją zmotywowali, że w drugiej rundzie pokonała Zimę.

Zima, opuszczają przedszkole, zapowiedziała, że wróci za rok.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze