Reklama

Walka zimy z wiosną - galeria zdjęć

Tylko dzięki pomocy przedszkolaków Wiosna pokonała dzisiaj (czwartek, 21 marca) Zimę. Pory roku stoczyły walkę na ringu w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze.

 

W sali gimnastycznej spotkali się dzisiaj, ubrani na biało, kibice Zimy oraz zieloni kibice Wiosny. Większą energię i chęć do walki miała Zima. Ospałą Wiosnę do ringu musiały przyprowadzić dzieci. W pierwszej rundzie Zima miała przewagę. Tuż przed końcowym gongiem, znokautowała Wiosnę. Zieloni kibice stanęli na wysokości zadania. Podnieśli swoją zawodniczkę i tak ją zmotywowali, że w drugiej rundzie pokonała Zimę.

Zima, opuszczają przedszkole, zapowiedziała, że wróci za rok.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama