Reklama

Bitwa o remizy - wsparcie gmin z najwyższą frekwencją w powiecie. Obywatelski budżet i dotacja dla kół gospodyń wiejskich i klubów sportowych.

"Bitwa o remizy" nie jest jedynym projektem profrekwencyjnym związanym z niedzielnymi wyborami parlamentarnymi. Gminy mogą również otrzymać wsparcie budżetu obywatelskiego oraz dotację do kół gospodyń wiejskich i klubów sportowych.

W projekcie "Bitwa o remizy" gmina z najwyższą frekwencją w powiecie otrzyma 1 mln zł na modernizację remizy OSP.

Zobacz także:

Przedstawiciele rządu ogłosili kolejne programy profrekwencyjne. Gminy do 20 tys. mieszkańców, w których będzie najwyższa frekwencja w powiecie otrzymają milion złotych na budżet obywatelski. O sposobie wykorzystania tych pieniędzy decydują mieszkańcy.

Reklama

Każda gminy do 20 tys. mieszkańców, w której frekwencja przekroczy 60% otrzyma 250 tys. zł na działalność kół gospodyń wiejskich, zespołów ludowych i orkiestr dętych. Kolejne 250 tys. zł otrzyma lokalny klub sportowy.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama