"Bitwa o remizy" nie jest jedynym projektem profrekwencyjnym związanym z niedzielnymi wyborami parlamentarnymi. Gminy mogą również otrzymać wsparcie budżetu obywatelskiego oraz dotację do kół gospodyń wiejskich i klubów sportowych.
W projekcie "Bitwa o remizy" gmina z najwyższą frekwencją w powiecie otrzyma 1 mln zł na modernizację remizy OSP.
Przedstawiciele rządu ogłosili kolejne programy profrekwencyjne. Gminy do 20 tys. mieszkańców, w których będzie najwyższa frekwencja w powiecie otrzymają milion złotych na budżet obywatelski. O sposobie wykorzystania tych pieniędzy decydują mieszkańcy.
Każda gminy do 20 tys. mieszkańców, w której frekwencja przekroczy 60% otrzyma 250 tys. zł na działalność kół gospodyń wiejskich, zespołów ludowych i orkiestr dętych. Kolejne 250 tys. zł otrzyma lokalny klub sportowy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze