Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi, który usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej.
Do zdarzenia doszło w Walentynki (14 lutego) w jednym z marketów na terenie Kamiennej Góry. Mężczyzna miał dokonać kradzieży kiełbasy, napoju oraz alkoholu. Chcąc uniknąć złapania, użył siły, szarpał i odepchnął pracownicę sklepu.
Już następnego dnia policjanci odwiedzili mężczyznę w jednym z mieszkań na terenie miasta. Mężczyzna przyznał, że ukradł kiełbasę oraz napój. Podczas szamotaniny rozbił butelkę alkoholu. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze