Reklama

Walentynki w szkole

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze pamiętali o Walentynkach.


Przygotowania do Walentynek trwały cały tydzień. Od poniedziałku do zamkniętego pudełka można było wrzucać kartki z życzeniami, trwało również zbieranie głosów w wyborach miss i mistera. W każdej klasie wskazana została kandydatka i kandydat do tego tytułu.

Dzisiaj (piątek, 14 lutego) w szkole odbyła się walentynkowa impreza. W szkolnej sali gimnastycznej spotkali się wszyscy uczniowie. Po podliczeniu głosów zaprezentowali zostali miss (Anastazja Horniak) i mister (Jakub Malinowski) Walentynek. Otwarte zostało również pudełko z walentynkowymi kartkami. Okazało się, że każdy z uczniów i nauczycieli otrzymał życzenia.

Uczniowie mogli również obejrzeć wystawę rzeźb wykonanych z balonów.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama