Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze pamiętali o Walentynkach.
Przygotowania do Walentynek trwały cały tydzień. Od poniedziałku do zamkniętego pudełka można było wrzucać kartki z życzeniami, trwało również zbieranie głosów w wyborach miss i mistera. W każdej klasie wskazana została kandydatka i kandydat do tego tytułu.
Dzisiaj (piątek, 14 lutego) w szkole odbyła się walentynkowa impreza. W szkolnej sali gimnastycznej spotkali się wszyscy uczniowie. Po podliczeniu głosów zaprezentowali zostali miss (Anastazja Horniak) i mister (Jakub Malinowski) Walentynek. Otwarte zostało również pudełko z walentynkowymi kartkami. Okazało się, że każdy z uczniów i nauczycieli otrzymał życzenia.
Uczniowie mogli również obejrzeć wystawę rzeźb wykonanych z balonów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze