Dzisiaj (czwartek, 14 lutego)z okazji Walentynek, młodzież z liceum ogólnokształcącego (Zespół Szkół Ogólnokształcących) w Kamiennej Górze zaprezentowała koncert miłosnych przebojów.
Koncert przygotowały zespoły muzyczne działające w liceum. Wśród nich LO-musik, grupa złożona z tegorocznych maturzystów, dla których był to jeden z ostatnich koncertów.

Występ powtarzany był na kolejnych godzinach lekcyjnych. Koncertu wysłuchali wszyscy uczniowie ZSO oraz goście z kamiennogórskich podstawówek, Gimnazjum nr 1 oraz szkół z Szarocina i Ptaszkowa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze