Walentynkowy koncert odbył się dzisiaj (sobota,17 lutego) w lubawskim Domu Kultury.
W intymnej atmosferze walentynkowej kawiarenki zaśpiewała Głoria Janeczek. Akompaniował jej na akustycznej gitarze Łukasz Głoś. Publiczność usłyszała piosenki o miłości z repertuaru rozmaitych zespołów i artystów oraz kompozycje autorskie. Znane i lubiane piosenki otrzymały nowe aranżacje i brzmienie. Gloria Janeczek podczas godzinnego występu udowodniła, że ma duże możliwości wokalne i artystyczne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze