Reklama

Walentykowy Bieg już w sobotę

W najbliższą sobotę 15 lutego 2014r. w Karpaczu na deptaku odbędzie się I Walentynkowy Bieg.

Startujemy o godz. 12.00.  Zapisy od 11.15 w biurze zawodów.
Zapraszamy pary ( małżeństwo, rodzeństwo, rodzica z dzieckiem, przyjaciół?) do udziału w biegu. Dla pierwszych 100 par pamiątkowe dyplomy i dużo ciekawych nagród do zdobycia. A dla najszybszej pary do zgarnięcia weekend w Karpaczu. W trakcie imprezy jury wybierze miss gracji, miss góralki sudeckiej, miss fantazji oraz miss absurdu. Zachęcamy do przebrania się w ciekawe stroje, a ten najlepszy zostanie nagrodzony.  Imprezę poprowadzi Dj Szpilsound, będzie dużo dobrej muzyki i mnóstwo fajnej zabawy.

Udział w biegu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Więcej: http://www.karpacz.pl/pl/imprezy/walentynkowy-bieg-1847

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama