Od dzisiaj (piątek, 14 lutego) do niedzieli (16 lutego) w bazylice krzeszowskiej wystawione będą relikwie św. Walentego, biskupa i męczennika.
Św. Walenty żył w III wieku, jest orędownikiem podczas ciężkich chorób oraz patronem zakochanych. Relikwie znajdują się w ołtarzu św. Jadwigi Śląskiem w Mauzoleum Piastów.
Więcej: opactwo.eu
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze