Dnia 03.09.2016 (Sobota) w klubie Waleczne Serca odbędzie się druga edycja kultowej imprezy "Piana Party".
Organizatorzy szczycą się ogromną frekwencją zeszłorocznej imprezy, ponieważ przybyło, aż 500 osób z Kamiennej Góry i okolic. Jednak przede wszystkim na imprezie panował spokój, świetna zabawa oraz oryginalny klimat, dzięki wytwarzanej pianie uczestnicy byli wprawieni w nastrój dziecięcej zabawy. Pomysłodawcy imprezy zapewniają, że w tej odsłonie ma być jeszcze lepiej i serdecznie zapraszają mieszkańców.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze