Zgodnie z zapowiedziami trzeci Noworoczny Turniej w FIFA o puchar wójta gminy Kamienna Góra rozpoczął się w sobotę 20 stycznia.
16 zawodników rywalizowało w czterech grupach o grę w fazie pucharowej.
Finał odbędzie się podczas 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krzeszowie.
Jak było rok temu podczas II Turnieju FIFA:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze