Do końca miesiąca w siedzibie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury (ul. Andersa 185, Wałbrzych) oglądać można prace powstałe podczas Międzynarodowego Pleneru Malarskiego "Wałbrzych na obrazie - Waldenburgiensis".
Tegoroczny plener był szóstą edycją spotkania artystów. Tym razem 20 osób pracowało od 15 lipca. Tym razem twórcy mieli zwrócić uwagę na walory Wałbrzycha.
W tym roku wszyscy uczestnicy warsztatów to Polacy, ale nie tylko mieszkańcy Wałbrzycha. W poprzednich edycja udział brali również twórcy z zagranicy.
Na wystawę poplenerową trafiły po trzy prace każdego z artystów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze