Ania Wyszkoni, Justyna Medeksza, Piotra "Rolnika" Gaczyńskia, Mazur Type, Dawka Energii, Grupa Fire i Malinowe Wieszaki z pokazem mody. Tak zapowiada się 22. wałbrzyski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
- Zachęcam do brania udziału w licytacji złotego serduszka, wykonanego przez mistrza złotnictwa Grzegorza Śmigla. Organizujemy także zbiórkę krwi ? mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.
Sercem tegorocznego finały będzie Galeria Victoria. Start 12 stycznia, godzina 12.00 (zbiórka krwi), scena i licytacje: 15.00 ? 20.00. Organizatorzy zapraszają także na pokazy, między innymi ratownictwa. Wolontariusze kwestować będą na ulicach Wałbrzycha już od rana.
22. Finał WOŚP odbędzie się pod hasłem "NA RATUNEK ? na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów".
Wciąż można dostarczać do WOK przedmioty na licytacje.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze