Jeden z internautów poinformował o rozpadającej się komórce przy ulicy Żeromskiego w Kamiennej Górze. Informacje sprawdziliśmy w Spółce Mieszkaniowej.
Jak informuje internauta ?komórka? służyła dzieciom jako bramka do gry w piłkę. Od dłuższego czasu ściana się jednak wali. - Wszyscy czekają na tragedię ? napisał internauta.

Jak się dowiedzieliśmy w Spółce Mieszkaniowej w Kamiennej Górze problem jest znany zarządcy. Miejsce ma być zabezpieczone i rozebrane. Poprzedni właściciel komórki otrzymał już nowe pomieszczenie. Procedura rozbiórki przeciągnęła się w czasie ze względu na przepisy prawa. W tej chwili stan prawny obiektu jest znany.
Okazuje się, że w ?waleniu się? budynku pomagają również złomiarze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze