Reklama

Waląca się komórka ? Twoja powiatowa

Jeden z internautów poinformował o rozpadającej się komórce przy ulicy Żeromskiego w Kamiennej Górze. Informacje sprawdziliśmy w Spółce Mieszkaniowej.

 

Jak informuje internauta ?komórka? służyła dzieciom jako bramka do gry w piłkę. Od dłuższego czasu ściana się jednak wali. - Wszyscy czekają na tragedię ? napisał internauta. 

 

Jak się dowiedzieliśmy w Spółce Mieszkaniowej w Kamiennej Górze problem jest znany zarządcy. Miejsce ma być zabezpieczone i rozebrane. Poprzedni właściciel komórki otrzymał już nowe pomieszczenie. Procedura rozbiórki przeciągnęła się w czasie ze względu na przepisy prawa. W tej chwili stan prawny obiektu jest znany. 

Okazuje się, że w ?waleniu się? budynku pomagają również złomiarze. 

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama