Reklama

Wakacyjny wypadek

Dziesięcioletnia dziewczynka przetransportowana została śmigłowcem do szpitala we Wrocławiu po wypadku, do którego doszło w Dębrzniku.

 

Z pierwszych ustaleń policji wynika, że w jednym z gospodarstw agroturystyczny wypoczywa kilkanaścioro dzieci. Trwa tam obóz jeździecki. Dzisiaj (sobota, 7 lipca) gdy dzieci weszły do stajni, aby przygotować konie, spłoszył się jeden z wierzchowców. Pozostałe zwierzęta zaczęły wybiegać z budynku. W drzwiach stała dziewczynka. To ona, jako jedyna, została ranna. Na razie nie ma informacji o jej stanie.

Na miejscu trwa wyjaśnianie przyczyn i przebiegu zdarzenia.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama