Dziesięcioletnia dziewczynka przetransportowana została śmigłowcem do szpitala we Wrocławiu po wypadku, do którego doszło w Dębrzniku.
Z pierwszych ustaleń policji wynika, że w jednym z gospodarstw agroturystyczny wypoczywa kilkanaścioro dzieci. Trwa tam obóz jeździecki. Dzisiaj (sobota, 7 lipca) gdy dzieci weszły do stajni, aby przygotować konie, spłoszył się jeden z wierzchowców. Pozostałe zwierzęta zaczęły wybiegać z budynku. W drzwiach stała dziewczynka. To ona, jako jedyna, została ranna. Na razie nie ma informacji o jej stanie.
Na miejscu trwa wyjaśnianie przyczyn i przebiegu zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze