Przez całe wakacje w Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbywały się zajęcia szkółki szachowej. Tuż przed końcem wakacji rozegrany został Wakacyjny Turniej Szachowy.
Do turnieju przystąpiło 17 osób. Turniej rozegrany został w ośmiu rundach, po 10 minut na partię dla zawodnika w każdej rundzie.
Z kompletem zwycięstw wygrał Michał Homoncik (WKSz Hetman Wałbrzych). Drugie miejsce zajął Michał Turek, a trzecia Paulina Wielosik (oboje UKS Zadrna Kamienna Góra). Kolejne miejsca zajęli: Aleksandra Rumińska (Miszkowice), Miłosza Gabrowski (Krzeszów), Stanisław Stach (Lubawka), Justyna Łuczak (Ogorzelec), Wojciech Turek (UKS Zadrna), Jakub Pawlik (Kamienna Góra), Alina Turek (UKS Zadrna), Oliwier Wiernik (Kamienna Góra), Nikodem Haramus (Kamienna Góra), Szymon Rymer (Kamienna Góra), Kacper Kurnyta (Kamienna Góra), Natalia Jarmołowicz (Kamienna Góra), Hanna Wiernik (Kamienna Góra), Natan Mielcarek (Boguszów Gorce).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze