W ramach wakacyjnych propozycji w Chełmsku Śląskim odbył się dzisiaj (poniedziałek, 26 lipca) turniej tenisa stołowego.
W kategorii dorośli wygrał Krystian Kwiecień, drugi był Kamil Bulkiewicz, trzeci Wojciech Górka.
W kategorii młodzież najlepszy był Hubert Łojko, drugie miejsce zajął Krystian Partyka, trzecie Marcin Tokarski.
Sędzią turnieju był Mariusz Zbrzyzny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze