Dzisiaj (poniedziałek, 14 lipca) w lubawskim Domu Kultury rozegrany został turniej tenisa stołowego. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.
W młodszej grupie rywalizowało dwóch zawodników. Wygrał Jakub Cygal, drugie miejsce zajął Dawid Witwer.
W starszej grupie wygrał Grzegorz Dereń. Drugie miejsce zajął uczeń podstawówki Hubert Sajdak, a trzecie Dawid Mróz. W turnieju zagrali również: Damian Filipiak, Kacper Wojciechowski, Nikola Malaśkiewicz i Kinga Filipak.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze