Reklama

Wakacyjny ping-pong

Dzisiaj (wtorek, 7 sierpnia) w Domu Kultury w Lubawce odbył się turniej tenisa stołowego. Była to jedna z wakacyjnych propozycji Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.

 

W kategorii open zagrało dziesięć osób. Wygrał Sebastian Ziółkowski, drugi był Marcin Dyczkowski, trzeci Damian Filipiak, czwarty Konrad Bielak.

W grupie open s zagrało sześć osób. Wygrał Michał Nasłoniec, drugi był Filip Konefał, trzecia Sandra Sugak.

W kategorii uczniów szkół podstawowych pierwsze miejsce zajął Patryk Matusik, drugie Kacper Anuszewski, trzecie Nikola Matusik. W grupie tej rywalizowało trzynaścioro zawodników.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama