Dzisiaj (wtorek, 7 sierpnia) w Domu Kultury w Lubawce odbył się turniej tenisa stołowego. Była to jedna z wakacyjnych propozycji Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.
W kategorii open zagrało dziesięć osób. Wygrał Sebastian Ziółkowski, drugi był Marcin Dyczkowski, trzeci Damian Filipiak, czwarty Konrad Bielak.
W grupie open s zagrało sześć osób. Wygrał Michał Nasłoniec, drugi był Filip Konefał, trzecia Sandra Sugak.
W kategorii uczniów szkół podstawowych pierwsze miejsce zajął Patryk Matusik, drugie Kacper Anuszewski, trzecie Nikola Matusik. W grupie tej rywalizowało trzynaścioro zawodników.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze