Kończą się wakacje, kończą się również propozycje MGOK w Lubawce na spędzenie wolnego czasu. Jedną z ostatnich propozycji będzie piknik zaplanowany na stadionie w Lubawce.
Zakończenie wakacji 2018 zaplanowano na piątek (24 sierpnia) od godziny 16:00. W programie znalazł się m.in. mecz piłkarski radni kontra pracownicy urzędu. Podczas pikniku zorganizowanych ma być kilka konkurencji sprawnościowych dostosowanych do wieku uczestników. Organizatorzy zaplanowali m.in. tor przeszkód, przeciąganie liny. Każdy z uczestników otrzyma los na loterię fantową.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze