Wczoraj (piątek, 7 lipca) w Domu Kultury w Lubawce rozegrany został turniej "Lato z szachami Lubawka 2017".
Do rywalizacji przystąpiło dziesięcioro szachistów. Turniej rozegrano w siedmiu rundach po 15 minut na partię. Wygrał Aleksander Wilk z Boguszowa Gorc (UKS Debiut Przedwojów). Drugie miejsce zajął Hubert Czoch (Kamienna Góra, UKS Zadrna), trzecie Kacper Pazik (Lubawka, UKS Debiut).
W kategorii do lat 8 wygrał Jacek Rams (Jawiszów), do lat 10 Paulina Wielosik (Kamienna Góra), do lat 15 Aleksander Wilk (Boguszów Gorce), do lat 20 Hubert Czoch (Kamienna Góra).
Sędziami turnieju byli: Stefan Hałubek i Wiesław Lipień.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze