Reklama

Wakacyjne szachy w Lubawce

Wczoraj (piątek, 7 lipca) w Domu Kultury w Lubawce rozegrany został turniej "Lato z szachami Lubawka 2017".

 

Do rywalizacji przystąpiło dziesięcioro szachistów. Turniej rozegrano w siedmiu rundach po 15 minut na partię. Wygrał Aleksander Wilk z Boguszowa Gorc (UKS Debiut Przedwojów). Drugie miejsce zajął Hubert Czoch (Kamienna Góra, UKS Zadrna), trzecie Kacper Pazik (Lubawka, UKS Debiut).

W kategorii do lat 8 wygrał Jacek Rams (Jawiszów), do lat 10 Paulina Wielosik (Kamienna Góra), do lat 15 Aleksander Wilk (Boguszów Gorce), do lat 20 Hubert Czoch (Kamienna Góra).

Sędziami turnieju byli: Stefan Hałubek i Wiesław Lipień.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama