Dzisiaj (środa, 25 lipca) w Domu Kultury w Lubawce zorganizowane zostały warsztaty rękodzieła. Była to jedna z wakacyjnych propozycji MGOK.
Dzieci biorące udział w dzisiejszych zajęciach wykonywały świeczniki. Wykorzystywane materiały pochodziły częściowo z odzysku. Bazą świeczników były słoiki, które w domach mogą pozostać po zakupach produktów spożywczych. Słoiki dzieci ozdabiały papierem ryżowym, koronkami i piórami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze