Dzisiaj (piątek, 16 sierpnia) odbyła się druga z zaplanowanych na wakacje wycieczek.
Wyprawę do Gorzeszowa przygotowało Centrum Kultury w Kamiennej Górze przy wsparciu Nadleśnictwa w ramach atrakcji przygotowanych na lipiec i sierpień.
Wśród uczestników dzisiejszej wycieczki znalazła się m.in. grupa zuchów z 80 KGZ Dzielne Orlęta. Dzieci zobaczyły rezerwat w Gorzeszowie oraz ścieżkę dydaktyczną.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze