W Domu Kultury w Lubawce można było dzisiaj zrobić własną biżuterię. W ramach wakacyjnych propozycji odbyły się kreatywne warsztaty tworzenia biżuterii.
Z propozycji skorzystało kilkanaście osób, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Podczas zajęć powstawały bransoletki, pierścionki i naszyjniki. Wystarczyły gumki, nitki i kolorowe zawieszki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze