Rozpoczęło się cykl wakacyjnych turniej szachowych organizowanych w ramach Lata w mieście przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Szachowe rozgrywki prowadzone będą przez Stefana Hałubka we wtorki i czwartki aż do 10 sierpnia. Szachiści spotykają się o godzinie 10:00.
Z powodu remontu siedziby Centrum Kultury turnieje rozgrywane są w budynku Miejskiego Centrum Kultury Fizycznej na starym stadionie (ul. Ściegiennego).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze