Od jutra (poniedziałek, 25 czerwca) Wiejski Dom Kultury w Chełmsku Śląskim zaprasza na "Początek wakacji w Zielonym Ogrodzie".
Codziennie, do piątku 29 czerwca, w godzinach 10:00-12:00 dzieci będą bawić się w Zielonym Ogrodzie przy plebanii. W planach są m.in. gry, zajęcia plastyczne i zajęcia dotyczące bezpieczeństwa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze